Nowości

Latająca taksówka, czy pakowny Seat Alhambra?

Wiele pomysłów, o których niegdyś pisano w książkach science fiction, już dawno zostało wdrożonych do naszej codzienności. Tempo rozwoju przyspiesza wykładniczo i dziś często nawet nie zdajemy sobie sprawy, z tego, jak niesamowite projekty są już przygotowywane w warsztatach i laboratoriach.

Nadchodzące zmiany w sposobach lokomocji i Seat Alhambra

Przestrzenią jak dotychczas mało wykorzystaną, na którą łakomym okiem spoglądają już producenci i inżynierowie przemysłu motoryzacyjnego, jest powietrze. Obszar ponad miastami może posłużyć w przyszłości, na przykład latającym taksówkom. Być może, nie będzie to nawet daleka przyszłość, ponieważ już dziś wiele przedsiębiorstw prześciga się w pomysłach w tej dziedzinie. Na całym świecie realizowane są już pierwsze tego typu projekty i przetargi. Ogromne zainteresowanie tym tematem przejawiają Chiny oraz Japonia, która ogłosiła już własny plan na rozwój tego sektora. Mimo dużego zainteresowania, z pewnością jeszcze długo, a być może nigdy, nie zrezygnujemy całkowicie z transportu naziemnego. Chcąc szybko i bezpiecznie przemieścić się z miejsca na miejsce, najlepiej wybrać nowoczesny, komfortowy samochód, taki jak Seat Alhambra. Dzięki autu takiemu jak to, bezpiecznie i spokojnie przewieziemy całą rodzinę na wakację, wraz z niezbędnymi akcesoriami sportowymi.

Nowy Seat Alhambra– pojemny minivan

Nie ma obecnie na rynku auta, które lepiej nadawałoby się na długie i małe podróże wraz ze sporą rodziną niż nowy Seat Alhambra. Jeśli zdecydujemy wybrać się na wakacje w 7 osób, w samochodzie nie zabraknie także miejsca na akcesoria, takie jak narty, deski surfingowe, a nawet rowery. Wewnątrz, przy zajętych wszystkich siedzeniach i sporemu bagażowi, nie odniesiemy wrażenia tłoku, a wręcz przeciwnie, nadal będziemy cieszyć się przestronnością wnętrza.    

Seat Alhambra- łatwe pakowanie bagażnika, dzięki udogodnieniom

Do ciekawych elementów wyposażenia dodatkowego, należy otwieranie bagażnika za pomocą czujnika. Sytuacje, w których dzierżymy w rękach ciężkie i duże przedmioty, chcąc włożyć je do wnętrza, nie stanowią już problemu. Nie trzeba trudzić się, aby otworzyć bagażnik. Seat Alhambra otworzy go sam, reagując na ruch nogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *